PROFILE LICEUM - WYBIERZ SWÓJ 

ALO Milenium na Targach Edukacyjnych Powiatu Gnieźnieńskiego

Wczoraj spotkaliśmy się z uczniami szkół podstawowych i ich rodzicami na Targach Edukacyjnych Powiatu Gnieźnieńskiego.

Nasi licealiści i nauczyciele z radością odpowiedzieli na wszystkie pytania - było ich mnóstwo, z czego bardzo się cieszymy. Hitem było nasze koło fortuny - zebrała się kolejka chętnych, która chciała spróbować swojego szczęścia i wygrać nasze licealne gadżety. Już nie możemy się doczekać, aż spotkamy Was na korytarzach naszego liceum DO ZOBACZENIA W MILENIUM!
A tych, którzy nie mogli być wczoraj na targach, zapraszamy 19 kwietnia o godzinie 17:00 na Drzwi Otwarte ALO Milenium, szczegóły już wkrótce...


4 dodatkowe języki obce do wyboru

wybierz język hiszpański, niemiecki, francuski lub rosyjski. Skorzystaj z dodatkowych zajęć i naucz się rysować w programie AutoCAD lub poznaj łacinę. 

W naszym liceum zostaniesz przygotowany do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2. W ramach zajęć dodatkowych zapewniamy  przygotowanie do egzaminu oraz  przeprowadzenie egzaminu na miejscu. Nie wymaga to dodatkowych opłat, zajęcia odbywają się w ramach czesnego. Uczniów obowiązuje jedynie opłata za egzamin Cambridge English Qualifications.


Czytaj więcej...
School Learning


 • Licea Gniezno

  Matura bez korepetycji. Dzięki zwiększonej liczbie godzin lekcyjnych uczniowie pracują więcej w szkole i nie muszą chodzić na dodatkowe lekcje - korepetycje.

 • Liceum ogólnokształcące

  Więcej nauki w szkole - mniej w domu. Dzięki zwiększonej liczbie godzin i pracy w mniejszych klasach uczniowie przerabiają więcej materiału w szkole a mniej w domu.

 • Dobre liceum z rozszerzonym j. angielskim

  Akademickie Liceum Milenium na każdym profilu prowadzi zajęcia z języka angielskiego 5 razy w tygodniu, aby nasi uczniowie mieli szansę na bardzo dobre zdanie matury. Dokładamy wszelskich starań, aby nasi absolwenci opuszczali mury szkoły z poziomem B2.

 • Niepubliczne liceum

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz licealny