PROFILE LICEUM - WYBIERZ SWÓJ 

Profil matematyczno-fizyczny (mat-fiz)

Rozwiązywanie zadań matematycznych to najlepszy fitness dla mózgu i jeden z lepszych sposobów na rozwijanie intelektu. Wysiłek włożony w rozwiązywanie zadań rozwija „muskulaturę” intelektu.

Chcesz wybrać się na Politechnikę? Ten profil jest dla właśnie Ciebie! Matematyka i fizyka to przedmioty niezbędne do podjęcia studiów politechnicznych, ekonomicznych i technicznych. Profil ten bardzo dobrze przygotuje Cię do matury z matematyki oraz fizyki.

Poniżej przedstawiamy Wydziały, gdzie znajdziesz interesujące Cię kierunki studiów:

ROZSZERZONE PRZEDMIOTY: matematyka, fizyka, j. angielski

  wyniki matury rozszerzonej w Gnieźnie 2023 z matematyki w liceum wyniki matur w Gnieźnie z fizyki rozszerzonej Liceum

Profil matematyczno-fizyczny rozszerzona matematyka
 

Profil matematyczno-fizyczny rozszerzona fizyka

 

zapisy do liceum

 

Zobacz pozostałe profile

Profil humanistyczny (human)

Profil humanistyczny 

Profil biologiczno-chemiczny (biol-chem)

Profil biologiczno-chemiczny  

Profil lingwistyczno-przyrodniczy

Profil lingwistyczno-przyrodniczy 

Profil matematyczno-chemiczny (mat-chem)

Profil matematyczno-chemiczny

 

>>Wszystkie kierunki w liceum<<

 


dodatkowe języki obce do wyboru

wybierz język: hiszpański, niemiecki, francuski lub rosyjski. Skorzystaj z dodatkowych zajęć i naucz się rysować w programie AutoCAD lub poznaj łacinę. 

W naszym liceum zostaniesz przygotowany do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2. W rekrutacji do liceum na rok 2024/2025 uruchomiliśmy dodatkowy profil lingwistyczny. Wybierając go uczeń ma możliwość wyboru pomiędzy rozszerzeniem z hiszpańskiego lub niemieckiego. 

 
Czytaj więcej...
School Learning


 • Licea Gniezno - Wyniki matur 2023

  Uczniowie Milenium napisali 9 egzaminów maturalnych (na poziomie podstawowym lub rozszerzonym) ze średnią wyższą niż średnia pozostałych szkół w Gnieźnie. Gratulujemy wszystkim naszym maturzystom - to Wasz wielki sukces!

 • Liceum ogólnokształcące

  Więcej nauki w szkole - mniej w domu. Dzięki zwiększonej liczbie godzin i pracy w mniejszych klasach uczniowie przerabiają więcej materiału w szkole a mniej w domu.

 • Dobre liceum z rozszerzonym j. angielskim

  Akademickie Liceum Milenium na każdym profilu prowadzi zajęcia z języka angielskiego 5 razy w tygodniu, aby nasi uczniowie mieli szansę na bardzo dobre zdanie matury. Dokładamy wszelskich starań, aby nasi absolwenci opuszczali mury szkoły z poziomem B2.

 • Niepubliczne liceum

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

Zadzwoń

61 4245007