PROFILE LICEUM - WYBIERZ SWÓJ 

Udział Wojtka Liszkowskiego w Olimpiadzie Historycznej (etap wojewódzki)

Na etapie wojewódzkim Olimpiady Historycznej swój udział zakończył Wojtek Liszkowski, uczeń klasy 3 ALO. 

Po części pisemnej z której otrzymał ocenę  4+ (40 pkt na 50 możliwych) plasował się w najlepszej szesnastce uczniów (na 119 uczestników). Z bardzo trudnego egzaminu ustnego otrzymał ocenę 4 (35 pkt na 50 możliwych).

W sumie uzyskał 75 pkt, co przy bardzo wysokim poziomie Olimpiady jest wynikiem godnym wszelkiej pochwały!!

Wojtku, gratulujemy serdecznie i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji Twoimi śladami podażą kolejni uczniowie !


dodatkowe języki obce do wyboru

wybierz język: hiszpański, niemiecki, francuski lub rosyjski. Skorzystaj z dodatkowych zajęć i naucz się rysować w programie AutoCAD lub poznaj łacinę. 

W naszym liceum zostaniesz przygotowany do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2. W rekrutacji do liceum na rok 2024/2025 uruchomiliśmy dodatkowy profil lingwistyczny. Wybierając go uczeń ma możliwość wyboru pomiędzy rozszerzeniem z hiszpańskiego lub niemieckiego. 

 
Czytaj więcej...
School Learning


 • Licea Gniezno - Wyniki matur 2023

  Uczniowie Milenium napisali 9 egzaminów maturalnych (na poziomie podstawowym lub rozszerzonym) ze średnią wyższą niż średnia pozostałych szkół w Gnieźnie. Gratulujemy wszystkim naszym maturzystom - to Wasz wielki sukces!

 • Liceum ogólnokształcące

  Więcej nauki w szkole - mniej w domu. Dzięki zwiększonej liczbie godzin i pracy w mniejszych klasach uczniowie przerabiają więcej materiału w szkole a mniej w domu.

 • Dobre liceum z rozszerzonym j. angielskim

  Akademickie Liceum Milenium na każdym profilu prowadzi zajęcia z języka angielskiego 5 razy w tygodniu, aby nasi uczniowie mieli szansę na bardzo dobre zdanie matury. Dokładamy wszelskich starań, aby nasi absolwenci opuszczali mury szkoły z poziomem B2.

 • Niepubliczne liceum

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

Zadzwoń

61 4245007