Rekrutacja 2021/2022 Zasady rekrutacji czytaj...

Aktualności

Życzenia Wielkanocne od ALO Milenium!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wielkanoc to czas nieodłącznie związany z wiosną - wracają do Nas cieplejsze dni, a przyroda na nowo rodzi się do życia. Życzymy Wam, aby wraz z Świętami Wielkiej Nocy wstąpiła w Was, nowa, pozytywna energia! Niech te Święta będą pełne radości, odpoczynku  i czasu spędzonego z rodziną. Życzymy tradycyjnie zdrowia, pomyślności, bogatego zajączka i mokrego dyngusa! 

Czytaj dalej

Funkcjonowanie sekretariatu podczas wiosennej przerwy świątecznej.

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 1 do 6 kwietnia 2021 roku sekretariat Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium będzie zamknięty.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt poprzez wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drzwi Otwarte w ALO Milenium!

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium zaprasza wszystkich ósmoklasistów oraz rodziców na Drzwi Otwarte online! Spotykamy się 29 marca 2021 (poniedziałek) o godzinie 18:00 na naszym facebookowym profilu @liceum.milenium, gdzie będziemy prowadzić relację na żywo.

Czytaj dalej

Dziennikarski renesans

Pytać, czy na licealnym etapie edukacyjnym potrzebne są zadania wymagające twórczości, oryginalności, i wyobraźni, to tak, jakby analizować, czy dzieciom i młodzieży niezbędny jest tlen.

Czytaj dalej

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

W imieniu męskiej części Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet dla naszych Licealistek oraz żeńskiej części Kadry Pedagogicznej i administracji liceum. Niech ten wyjątkowy dzień będzie pełen radości i uśmiechu, który zostanie z Wami przez cały rok. Życzymy zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym. 8 marca do doskonała okazja, aby podziękować Wam za zaangażowanie i obecność!

Czytaj dalej

Matura próbna 2021 w Milenium

Nasi maturzyści od dziś mają okazję sprawdzić swoje siły podczas próbnego egzaminu dojrzałości. W środę rano podchodzą do egzaminu z języka polskiego, jutro czeka ich matematyka na poziomie podstawowym. 5 marca zaczynają od egzaminu z języka angielskiego na poziomie podstawowym, a w kolejnych dniach licealiści będą mogli spróbować swoich sił z przedmiotów rozszerzonych - m.in. z biologii, chemii, fizyki, matematyki, języka polskiego czy angielskiego. 

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz licealny