KORONAWIRUS. Wszystkie zajęcia zawieszone. czytaj...

Aktualności

Wyniki próbnych matur 2020

W 2020r. Uczniowie Szkół Średnich już trzy razy przystępowali do pisania matury próbnej. Ten ostatni, był przeprowadzony w trybie online. W poniższej tabeli przedstawiamy wyniki Uczniów Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium.

Czytaj dalej

Zakończenie roku Maturzystów

Dziś Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium pożegnało tegorocznych Maturzystów. Z powodu pandemii, uroczystość nie mogła mieć takiej samej formy, jak co roku. Liceum Milenium od zawsze traktuje wszystkich Uczniów indywidualnie, dlatego Pani Dyrektor Iwona Gawrecka w imieniu swoim, całej Dyrekcji i Grona Pedagogicznego, poprzez telefoniczną rozmowę pożegnała każdego tegorocznego Maturzystę.

Czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele,
z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy dużo radości, spokoju i rodzinnej atmosfery w gronie najbliższych,

życzą
Dyrekcja i zespół GE Milenium

Kontakt ze szkołą

Dzień dobry!

Informujemy, że kontakt ze szkołą możliwy jest pod numerem telefonu 690-942-977, poprzez dziennik Librus oraz pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Komunikat Dyrektora

Szanowni Państwo.
Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów od dnia 12 marca do 25 marca zostają zawieszone zajęcia w przedszkolu i szkołach Milenium.
W dniach 12-13 marca zapewniamy opiekę przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych w godzinach funkcjonowania placówek. 

Czytaj dalej

Sukces w konkursie SUPERMATEMATYK!

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 1a liceum - Maciej Duda - zajął III miejsce w półfinale Wojewódzkeigo Konkursu Matematycznego SUPERMATEMATYK i zakwalifikował się tym samym do zmagań finałowych.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz licealny