Rekrutacja 2021/2022 Zasady rekrutacji czytaj...

Aktualności

3 miejsce Macieja Dudy w konkursie Supermatematyk

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń naszego liceum - Maciej Duda z klasy 2a - zdobył 3 miejsce w powiatowym konkursie matematycznym Supermatematyk! Pani Dyrektor Iwona Gawrecka wręczyła zwycięzcy nagrodę w obecności klasy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj dalej

Gombrowicz w Milenium

W czwartek nasi licealiści wybrali się w niezwykle intymną podróż po świecie Witolda Gombrowicza. Zabrał nas w nią p. Tomasz Kujawski, który wystawił wyreżyserowany przez siebie monodram na podstawie „Dzienników” awangardowego pisarza.

Czytaj dalej

Warsztaty z tworzenia komiksu

Karolina i Julia z IIb ALO miały okazję spróbować swoich sił w tworzeniu komiksu. Wzięły udział w warsztatach „Mały Książę superbohater”, które poprowadził Jarosław Jaro Jarosiński.

Czytaj dalej

Dzień Języków Obcych

Dnia 25 września 2020 r. odbyły się obchody Dnia Języków Obcych.  Uroczystość wyglądała inaczej niż w ubiegłych latach ze względu na sytuację pandemiczną.

Czytaj dalej

Integracja klasy 1a

Szkoła to nie tylko nauka, ale też czas na integrację. Przekonali się o tym uczniowie klasy licealnej, poznając tajniki gry w Czwórki i idąc wspólnie do kina.

Czytaj dalej

Odświeżona szkoła po remoncie

Z  wielkim entuzjazmem uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium wrócili po wakacjach do szkoły, lub przekroczyli je po raz pierwszy.  Podczas nich, gdy zasłużenie odpoczywali po intensywnej kilkumiesięcznej nauce, nasza szkoła zmieniła się nie do poznania!

Czytaj dalej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Dziś 1 września odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego. W poprzednim roku od marca młodzież uczyła się w domu, a więc uczniowie z niecodzienną radością przekroczyli dziś szkolne mury.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007