Rekrutacja 2020/2021 Zasady rekrutacji czytaj...

Jesteśmy nowoczesną, przestronną biblioteką ze strefą wypoczynku. Oferujemy nie tylko lektury szkolne, ale również beletrystykę (literaturę obyczajową, fantasy, horrory), literaturę naukową i popularnonaukową. Uczniowie mogą również na miejscu korzystać z czasopism młodzieżowych, popularnonaukowych i psychologicznych.

W przestrzeni biblioteki wydzielono także miejsce na centrum multimedialne, w którym uczniowie mogą korzystać z zasobów Internetu. Mogą spędzić tu miło czas, oczekując na zajęcia szkolne i w trakcie przerw.

Poniedziałek – wtorek  8.00 – 16.00

Środa 8.00 – 15.00

Regulamin biblioteki (pdf)

e-Rekrutacja

#ZostanwDomu i zapisz się do liceum online. Klikając poniżej zostaniesz przekierowany do formularza rejestracji.

Wybierz Liceum 4 letnie po szkole podstawowej i podaj potrzebne dane by zarejestrować Twoje zgłoszenie. Po zapisaniu otrzymasz e-maila z potwierdzeniem.

Nasi uczniowie o szkole

Zobacz co myślą o szkole uczniowie. Czy starcza im czasu na swoje hobby i pasje?

Jak to jest, że tyle przerabiają w szkole i mają jeszcze czas wolny po lekcjach?

Poznajcie Adę, która wam wszystko opowie.