Rekrutacja 2021/2022 Zasady rekrutacji czytaj...

 5 PROFILI DO WYBORU - WYBIERZ SWÓJ 

Drzwi Otwarte w ALO Milenium!

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium zaprasza wszystkich ósmoklasistów oraz rodziców na Drzwi Otwarte online! Spotykamy się 29 marca 2021 (poniedziałek) o godzinie 18:00 na naszym facebookowym profilu @liceum.milenium, gdzie będziemy prowadzić relację na żywo.

 

Przed Wami trudna decyzja, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - przekonajcie się, dlaczego ALO Milenium to dobry wybór! Porozmawiamy z nauczycielami oraz uczniami, wybierzemy się na wirtualną wycieczkę po szkole, poznamy wszystkie 5 profili i przejdziemy razem przez proces rekrutacji! To i wiele więcej czeka na was już w przyszły poniedziałek, serdecznie zapraszamy!

Data: 29 marca 2021 (poniedziałek), godzina 18:00
Miejsce: profil na facebooku @liceum.milenium - relacja na żywo
Harmonogram Drzwi Otwartych do pobrania tutaj

 

Drzwi Otwarte Online w ALO Milenium

Zapraszamy do zadawania pytań za pomocą komentarzy pod relacją.

Opublikowany przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium Poniedziałek, 29 marca 2021


4 dodatkowe języki obce do wyboru

wybierz język hiszpański, niemiecki, francuski lub rosyjski. Skorzystaj z dodatkowych zajęć i naucz się rysować w programie AutoCAD lub poznaj łacinę. 

W naszym liceum zostaniesz przygotowany do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2. W ramach zajęć dodatkowych zapewniamy  przygotowanie do egzaminu oraz  przeprowadzenie egzaminu na miejscu. Nie wymaga to dodatkowych opłat, zajęcia odbywają się w ramach czesnego. Uczniów obowiązuje jedynie opłata za egzamin Cambridge English Qualifications.


Czytaj więcej...
School Learning


 • 5 x j. angielski

  Akademickie Liceum Milenium na każdym profilu prowadzi zajęcia z języka angielskiego 5 razy w tygodniu, aby nasi uczniowie mieli szansę na bardzo dobre zdanie matury. Dokładamy wszelskich starań, aby nasi absolwenci opuszczali mury szkoły z poziomem B2.

 • U nas nikt ich nie potrzebuje

  Dzięki zwiększonej liczbie godzin lekcyjnych uczniowie pracują więcej w szkole i nie muszą chodzić na dodatkowe lekcje - korepetycje.

 • Więcej czasu dla ucznia

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Więcej nauki w szkole - mniej w domu

  Dzięki zwiększonej liczbie godzin i pracy w mniejszych klasach uczniowie przerabiają więcej materiału w szkole a mniej w domu.


90

uczniów


34

nauczycieli

Szkoła z pasją

Odkrywaj

Odkrywaj to co Ciebie interesuje w najlepszych dydaktycznych warunkach
Odkrywaj

Ucz się

Przygotuj się dobrze do matury, poznawaj języki obce, naucz się programować
Ucz się

Zwyciężaj

Z nami dostaniesz się na wymarzone studia w kraju i zagranicą
Zwyciężaj

Our school goals

Archiwum Liceum

Chcesz poznać historię Akademickiego Liceum Milenium? Sprawdź nasze archiwum, znajdziesz tam wszystko co się działo w latach 2016-2019.

Archiwum

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz licealny