PROFILE LICEUM - WYBIERZ SWÓJ 

Zbieramy talenciaki dla Liceum Milenium pełnego talentów!

Ruszyła akcja zbierania talenciaków. Jak wiadomo, Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium jest PEŁNE TALENTÓW! Wspólnie zebrane kupony zostaną wymienione na pomoce naukowe i sprzęt sportowy. Dzięki tym nagrodom będziemy mogli rozwijać talenty i zainteresowania naszych licealistów, inspirując ich do osiągnięć na wielu płaszczyznach.

 

 1. Zrób zakupy w Lidlu
 2. Odbierz talenciaki – za każde wydane 50 zł za zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo
 3. Przekaż je naszej szkole na https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040002773

 

lub wrzuć do specjalnie przygotowanych pudełek

Budynek A:
- parter – przy drugim wejściu do budynku,
- piętro – w sekretariacie szkoły (pokój 112) oraz przy pokoju nr 119.
Budynek B:
- w przedsionku budynku, w bibliotece szkolnej oraz przy pokoju nauczycielskim

 

Sprawdź ile zebraliśmy talenciaków: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040002773


4 dodatkowe języki obce do wyboru

wybierz język hiszpański, niemiecki, francuski lub rosyjski. Skorzystaj z dodatkowych zajęć i naucz się rysować w programie AutoCAD lub poznaj łacinę. 

W naszym liceum zostaniesz przygotowany do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2. W ramach zajęć dodatkowych zapewniamy  przygotowanie do egzaminu oraz  przeprowadzenie egzaminu na miejscu. Nie wymaga to dodatkowych opłat, zajęcia odbywają się w ramach czesnego. Uczniów obowiązuje jedynie opłata za egzamin Cambridge English Qualifications.


Czytaj więcej...
School Learning


 • Licea Gniezno

  Matura bez korepetycji. Dzięki zwiększonej liczbie godzin lekcyjnych uczniowie pracują więcej w szkole i nie muszą chodzić na dodatkowe lekcje - korepetycje.

 • Liceum ogólnokształcące

  Więcej nauki w szkole - mniej w domu. Dzięki zwiększonej liczbie godzin i pracy w mniejszych klasach uczniowie przerabiają więcej materiału w szkole a mniej w domu.

 • Dobre liceum z rozszerzonym j. angielskim

  Akademickie Liceum Milenium na każdym profilu prowadzi zajęcia z języka angielskiego 5 razy w tygodniu, aby nasi uczniowie mieli szansę na bardzo dobre zdanie matury. Dokładamy wszelskich starań, aby nasi absolwenci opuszczali mury szkoły z poziomem B2.

 • Niepubliczne liceum

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

Zadzwoń

61 4245007