Rekrutacja 2021/2022 Zasady rekrutacji czytaj...

Sukcesy i osiągnięcia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, o bardzo dobrych wynikach egzaminu dojrzałości wśród naszych tegorocznych maturzystów. Była to dla Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium pierwsza historyczna matura, która odbyła się też w wyjątkowo trudnych warunkach (epidemia COVID-19).

Wszyscy uczniowie na podobnym bardzo wysokim poziomie napisali egzamin maturalny, ponieważ przy tak małej grupie statystycznej (klasa maturalna liczyła 15 osób) jeden gorszy wynik mógł obniżyć końcowy rezultat średniej egzaminu.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów. Uzyskali oni najlepsze średnie wyniki wśród gnieźnieńskich szkół średnich publicznych i niepublicznych w 7 egzaminach (na 10 egzaminów wliczając poziom podstawowy i rozszerzony).