KORONAWIRUS. Wszystkie zajęcia zawieszone. czytaj...

Dyrektor szkoły, nadzór pedagogiczny
dr Iwona Gawrecka
Uniwersytet Warmińsko–Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Społecznych. Doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki - 2009 r.
Wydział Nauk Społecznych UAM w Poznaniu – magister pedagogiki 1993 r.
Studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki szkolnej i opiekuńczo–wychowawczej z pomocą pedagogiczną - 2004 r.
Studia podyplomowe w zakresie Ewaluacji Pedagogicznej, Bałtycka Wyższa Szkoła Humanistyczna w Koszalinie - 1999 r.
Wicedyrektor, biologia, Wdżwr
mgr Joanna Tomczak
UAM Poznań Wydział Biologii kierunek: Biologia w zakresie biologia eksperymentalna, tytuł: magister 2001 r.
UAM Poznań Wydział Biologii – kurs przygotowania pedagogicznego 2001 r.
Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie – studia podyplomowe Wychowanie do Życia w Rodzinie 2003 r.

Nasi uczniowie o szkole

Zobacz co myślą o szkole uczniowie. Czy starcza im czasu na swoje hobby i pasje?

Jak to jest, że tyle przerabiają w szkole i mają jeszcze czas wolny po lekcjach?

Poznajcie Adę, która wam wszystko opowie.