Dyżur pedagoga szkolnego:

środa 8:45 - 15:00

piątek 8:00 – 14:00

Gabinet pedagoga znajduje się w budynku A na 1 piętrze nr 111a (za sekretariatem szkoły)

Współpraca z uczelniami wyższymi

Nasi uczniowie i nauczyciele współpracują z najlepszymi uczelniami w regionie. Częste wykłady otwarte, spotkania online, wycieczki do laboratoriów, warsztaty, wymiana myśli naukowej lub zaproszenia na naukowe wydarzenia to fundamenty naszej współpracy z społecznością akademicką.

Sukcesy i osiągnięcia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, o bardzo dobrych wynikach egzaminu dojrzałości wśród naszych tegorocznych maturzystów. ALO Milenium kolejny rok z rzędu może pochwalić się 100% zdawalnością. Wszyscy uczniowie na podobnym bardzo wysokim poziomie napisali egzamin maturalny, ponieważ przy tak małej grupie statystycznej (klasa maturalna liczyła 8 osób) jeden gorszy wynik mógł obniżyć końcowy rezultat średniej egzaminu.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów. Uzyskali oni najlepsze średnie wyniki wśród gnieźnieńskich szkół średnich publicznych i niepublicznych w 7 egzaminach (na 9 egzaminów wliczając poziom podstawowy i rozszerzony).