Weź udział w konkursie ZIELONE POMYSŁY czytaj tutaj

„Zielone Pomysły” – ekologiczny konkurs dla uczniów Zespołu Szkół Milenium

Biblioteka Zespołu Szkół Milenium zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium do udziału w konkursie ekologicznym.

Uczestnicy mają do wyboru dwa zadania konkursowe:

• Zaprojektowanie logo promującego segregację odpadów w Zespole Szkół Milenium
    Logo powinno nadawać się do różnorodnego wykorzystania (reklamy, Internet, plakaty, ulotki), można je wykonać ręcznie lub korzystając z programów komputerowych, wymiary: a4 lub min. 800x800 px, format png/jpeg/pdf
  • Wymyślenie hasła promującego segregację odpadów w Zespole Szkół Milenium
    Hasło nie może zawierać więcej niż 15 słów, powinno być przesłane w pliku programu Word.

Konkurs będzie odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych:

• Klasy IV-VII szkoły podstawowej,
  • Klasy VIII szkoły podstawowej i klasy I-III liceum ogólnokształcącego

Zgłoszenie konkursowe musi zawierać:

• pracę konkursową w odpowiednim formacie,
  • dane autora (imię i nazwisko, klasa),
  • skan podpisanego oświadczenia.

Prace konkursowe należy przesłać do 31 stycznia 2022 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – najlepsze logo i hasło z każdej kategorii wiekowej zostanie nagrodzone bonem do Empiku w wysokości 100 zł i gadżetami Milenium.

REGULAMIN KONKURSU WRAZ Z OŚWIADCZENIEM (dołączyć do zgłoszenia) POBIERZ

Dane kontaktowe koordynatora konkursu:
Elżbieta Sobecka
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.