Konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych „Szczęście w obiektywie”

Biblioteka ALO Milenium trzeci rok z rzędu zaprasza uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym „Szczęście w obiektywie”.

Zadaniem konkursowym jest „uchwycenie” czegoś, co oznacza szczęście. Jest to kwestia subiektywna i może dla każdego oznaczać coś innego. Można sfotografować moment, sytuację, zachowanie, widok, osobę, przedmiot, pasję itp.

W konkursie zostaną nagrodzone trzy najlepsze fotografie. Laureaci otrzymają bony upominkowe o wartości 300 zł (I miejsce), 200 zł (II miejsce) i 100 zł (III miejsce) do wybranego przez siebie sklepu (Empik, House, Rossmann, Media Expert, YES)

Każde zgłoszenie konkursowe musi zawierać:

  • Autorską fotografię w formacie JPG, PNG, PDF (pion, poziom, kwadrat) o maksymalnej wielkości 8 Mb,
  • Dane osobowe autora: imię, nazwisko i nazwę szkoły,
  • Skan podpisanego oświadczenia

Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do 24 marca 2023 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej i profilu na facebooku @liceum.milenium

REGULAMIN KONKURSU WRAZ Z OŚWIADCZENIEM (dołączyć do zgłoszenia) POBIERZ

W przypadku pytań skontaktuj się z koordynatorem konkursu:

Elżbieta Sobecka
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 61 424 75 70 w. 24

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz licealny