Rekrutacja 2021/2022 Zasady rekrutacji czytaj...

Konkurs

Odbite w lustrze – Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium zaprasza uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Odbite w lustrze".

Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii, której głównym motywem będzie odbicie - niekoniecznie w tradycyjnym lustrze, ale chociażby w tafli wody, szybie... WARUNKI KONKURSU:

1. Każde zgłoszenie konkursowe musi zawierać:
a) autorską fotografię w dowolnym formacie JPG, PNG, PDF (pion, poziom, kwadrat), o maksymalnej wielkości pliku do 8 MB.
b) dane autora (imię i nazwisko, nazwę szkoły).
c) skan podpisanego oświadczenia

2. Prace konkursowe należy przesłać do 31 marca 2021 roku, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym bon upominkowy o wartości 150 zł do wybranego przez zwycięzcę sklepu ( Empik, House, Rossmann, Media Expert, Yes).

REGULAMIN KONKURSU WRAZ Z OŚWIADCZENIEM (dołączyć do zgłoszenia) POBIERZ

Dane kontaktowe koordynatora konkursu:

Elżbieta Sobecka
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 604 442 267

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz licealny