PROFILE LICEUM - WYBIERZ SWÓJ 

Letnie półkolonie dla dzieci klas I-V z Gniezna i okolic

Zapraszamy dzieci klas I-V z Gniezna i okolic na letnie półkolonie organizowane przez Szkołę Podstawową Milenium! Na dzieci czeka niezapomniany tydzień, podczas którego m.in. wybierzemy się na Stajnię pod Wierzbami w Jankówku, weźmiemy udział w warsztatach LEGO z Bricks 4 Kidz (w szkole), a także w warsztatach z Laboratorium Slime w Centrum Edukcji Kreatywnej Baza oraz wybierzemy się do kina Helios. To jednak nie wszystkie atrakcje półkolonii! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem poniżej. 

 • 24-28 czerwca 2024 roku
 • w godzinach 8-14
 • cena 450 zł

Rodzice chętni zapisać swoje dzieci na półkolonie mogą zgłaszać się do Sekretariatu SP Milenium (z odliczoną gotówką). Liczba miejsc ograniczona!

 

Program półkolonii:

 • PONIEDZIAŁEK - 24.06.24

Wycieczka na Stajnię pod Wierzbami w Jankówku - przejazdy bryczką, jazda konno pod opieką instruktorów, ognisko z kiełbaskami

 • WTOREK - 25.06.24

Warsztaty LEGO z Bricks 4 Kidz (w szkole) i warsztaty z robienia pizzy w House of Pizza (obok szkoły)

 • ŚRODA - 26.06.24

Wyjście do kina Helios, zabawa na placu zabaw przy Wenecji, lody, obiad w szkole

 • CZWARTEK - 27.06.24

Warsztaty z Laboratorium Slime w Centrum Edukcji Kreatywnej Baza, “Jak w Gnieźnie pierwszego króla koronowano?” - warsztaty w MOK, w drodze powrotnej przystanek na ciastko/lody, obiad w szkole

 • PIĄTEK - 28.06.24

Gry i zabawy na plaży w Jankowie Dolnym, ognisko z kiełbaskami, podsumowanie półkolonii, wręczenie dyplomów i pamiątek


dodatkowe języki obce do wyboru

wybierz język: hiszpański, niemiecki, francuski lub rosyjski. Skorzystaj z dodatkowych zajęć i naucz się rysować w programie AutoCAD lub poznaj łacinę. 

W naszym liceum zostaniesz przygotowany do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2. W rekrutacji do liceum na rok 2024/2025 uruchomiliśmy dodatkowy profil lingwistyczny. Wybierając go uczeń ma możliwość wyboru pomiędzy rozszerzeniem z hiszpańskiego lub niemieckiego. 

 
Czytaj więcej...
School Learning


 • Licea Gniezno - Wyniki matur 2023

  Uczniowie Milenium napisali 9 egzaminów maturalnych (na poziomie podstawowym lub rozszerzonym) ze średnią wyższą niż średnia pozostałych szkół w Gnieźnie. Gratulujemy wszystkim naszym maturzystom - to Wasz wielki sukces!

 • Liceum ogólnokształcące

  Więcej nauki w szkole - mniej w domu. Dzięki zwiększonej liczbie godzin i pracy w mniejszych klasach uczniowie przerabiają więcej materiału w szkole a mniej w domu.

 • Dobre liceum z rozszerzonym j. angielskim

  Akademickie Liceum Milenium na każdym profilu prowadzi zajęcia z języka angielskiego 5 razy w tygodniu, aby nasi uczniowie mieli szansę na bardzo dobre zdanie matury. Dokładamy wszelskich starań, aby nasi absolwenci opuszczali mury szkoły z poziomem B2.

 • Niepubliczne liceum

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

Zadzwoń

61 4245007