PROFILE LICEUM - WYBIERZ SWÓJ 

Cambridge English Qualifications

W naszym liceum zostaniesz przygotowany do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2. W ramach zajęć dodatkowych zapewniamy  przygotowanie do egzaminu oraz  przeprowadzenie egzaminu na miejscu. Nie wymaga to dodatkowych opłat, zajęcia odbywają się w ramach czesnego. Uczniów obowiązuje jedynie opłata za egzamin Cambridge English Qualifications.

Egzamin:

 • Jest  uznawany przez ponad 150 uczelni wyższych w Polsce i 2 000 uczelni zagranicznych.
 • Honorują go najlepsi pracodawcy: Adidas, Bank Millenium, Coca-Cola, Hewlett-Packard Poland, KPMG, Siemens sp. z o.o. i wiele innych.
 • Pozwala zaliczyć zajęcia z jęz. angielskiego na studiach w Polsce, otrzymać zwolnienie z egzaminów końcowych z jęz. angielskiego oraz brać udział w programach wymiany międzyuczelnianej.
 • W połączeniu z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym pozwala uczyć jęz. angielskiego w przedszkolach oraz w klasach 1–3 szkoły podstawowej w Polsce.
 • Jest honorowany przez Urząd Służby Cywilnej jako potwierdzenie znajomości jęz. angielskiego wymaganej od pracowników polskiej służby cywilnej.
 • Jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako potwierdzenie znajomości jęz. angielskiego wymaganej od pilotów wycieczek.
 • Umożliwia studia pierwszego stopnia w języku angielskim w krajach nieanglojęzycznych.

Sprawdź pełną listę uznawalności egzaminu B2 First www.cambridgeenglish.org/pl/why-cambridge-english


dodatkowe języki obce do wyboru

wybierz język: hiszpański, niemiecki, francuski lub rosyjski. Skorzystaj z dodatkowych zajęć i naucz się rysować w programie AutoCAD lub poznaj łacinę. 

W naszym liceum zostaniesz przygotowany do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2. W rekrutacji do liceum na rok 2024/2025 uruchomiliśmy dodatkowy profil lingwistyczny. Wybierając go uczeń ma możliwość wyboru pomiędzy rozszerzeniem z hiszpańskiego lub niemieckiego. 

 
Czytaj więcej...
School Learning


 • Licea Gniezno - Wyniki matur 2023

  Uczniowie Milenium napisali 9 egzaminów maturalnych (na poziomie podstawowym lub rozszerzonym) ze średnią wyższą niż średnia pozostałych szkół w Gnieźnie. Gratulujemy wszystkim naszym maturzystom - to Wasz wielki sukces!

 • Liceum ogólnokształcące

  Więcej nauki w szkole - mniej w domu. Dzięki zwiększonej liczbie godzin i pracy w mniejszych klasach uczniowie przerabiają więcej materiału w szkole a mniej w domu.

 • Dobre liceum z rozszerzonym j. angielskim

  Akademickie Liceum Milenium na każdym profilu prowadzi zajęcia z języka angielskiego 5 razy w tygodniu, aby nasi uczniowie mieli szansę na bardzo dobre zdanie matury. Dokładamy wszelskich starań, aby nasi absolwenci opuszczali mury szkoły z poziomem B2.

 • Niepubliczne liceum

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

Zadzwoń

61 4245007